Inspiracje na Srebrne Gody

Teksty na zaproszenia ślubne, wierszyki i wiersze miłosne ! Wasze ciekawe propozycje zaproszeń ślubnych ręcznie robionych

Inspiracje na Srebrne Gody

Postprzez tereska Pt 22 paź, 2010

Kochane Foremki! :D

Wiem, że mogę na Was zawsze liczyć :D Moi rodzice w przyszłym roku obchodzić będą Srebrne Gody, więc jestem na etapie tak jakby organizowania ponownego wesela (juhuuuuuu! :lol: ) :!:
Będzie uroczysta msza, a potem przyjęcie w restauracji- czyli prawie jak na "normalnym" weselu. Dodatkowo chciałabym wzbogacić ten dzień elementami ze zwykłego wesela, więc np. zawieszki na alkohol, jakieś zabawy itp.

Na samym początku szukam inspiracji do zaproszeń. Gdy to już będę miała, to reszta pójdzie za sobą jak elementy domino :) Wyszukałam więc na necie przykładowe zaproszenia, które uważałam za właściwe na 25 rocznicę ślubu, ale żadne z nich nie przypadło mojej mamie do gustu :( I tak podsumowałam, że:
- odpadają zaproszenia ze wstążeczką, np. (proszę nie krzyczeć, że może pojawić się reklama, wklejam przykładowe zaproszenia z allegro!)
Obrazek
albo:
Obrazek
Nie wiem, dlaczego wstążeczka jest niezbyt mile widziana, ale to ma się podobać mojej mamie, więc szukam dalej.
Podoba jej się zaproszenie typu:
Obrazek
ale to z kolei do mnie nie przemawia :x bo wydaje mi się, że Srebrne Wesele to elegancja, stonowanie, lecz nie minimalizm! Zastanawiam się też nad kolorem przewodnim, bo już z góry (obydwie się z mamą zgadzamy) wiem, że nie będzie to kolor srebrny. Owszem, z pewnością pojawi się, ale tylko na detalach, np. cieniowanie czcionki :wink:
Co więc wybrać? Pastele czy żywy kolor?
Z chęcią pooglądam Wasze pomysły, bo może to jest oczywiste, a tylko ja na to nie wpadłam? :wink: Wszelkie pomysły są mile widziane :D (nawet ze wstążeczką, może mama jeszcze zmieni zdanie).

P.S.: Podpowiem Wam jeszcze coś, co może zaważyć przy wyborze elementów dekoracyjnych.
Na Srebrnych Godach będą obecni niemieccy koledzy od mojego taty . Nie znają polskich wesel i zwyczajów (dlatego pewne elementy chciałabym przenieść do uroczystości) i nie mają pojęcia, że my, Polacy/ Ślązacy potrafimy się bawić na całego na takich imprezach. U nich wesela są sztywne, "ubogie" w jedzenie, nie czuje się atmosfery (na wesela chodzi się w jeansach, a nie jak u nas- garniturach). Rodzice chcą więc między innymi pokazać im, jak się bawić :wink: I to zmienia postać niektórych rzeczy. Co w takim razie proponujecie?
Obrazek
Na początku Bóg stworzył czekoladę i zobaczył, że to było dobre.
Potem oddzielił jasną od ciemnej i to było lepsze...
tereska
Stały bywalec
Stały bywalec

Ilość piwek: 84
Data ślubu: 5 sierpnia 2008

Re: Inspiracje na Srebrne Gody

Postprzez Nina3843 Pt 22 paź, 2010

Moim zdaniem to zaproszenie jest bardzo fajne, może ewentualnie zamiast nadrkuku ( serduszka) fajnie prezentowałoby się wycięcie z ładnym kolorem pod spodem :D
Pozdrawiam,
Nina

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nina3843
Pomocnik Admina
Pomocnik Admina

Ilość piwek: 330
Data ślubu: 17 września 2011

Postprzez madzia123 Pt 29 paź, 2010

a mi się wydaje że jednak na srebrne gody mogłoby być coś mniej skromnego, chociaż eleganckiego. może zaproszenia otwarte? mi się takie ostatnio bardzo spodobały.
Obrazek
Obrazek
madzia123
Stały bywalec
Stały bywalec

Ilość piwek: 99
Data ślubu: 27 sierpnia 2011

Postprzez tereska N 31 paź, 2010

a możecie powklejać jakieś wzory?
Obrazek
Na początku Bóg stworzył czekoladę i zobaczył, że to było dobre.
Potem oddzielił jasną od ciemnej i to było lepsze...
tereska
Stały bywalec
Stały bywalec

Ilość piwek: 84
Data ślubu: 5 sierpnia 2008

Postprzez madzia123 Wt 02 lis, 2010

może coś w tym stylu:
http://moda.allegro.pl/kolekcja-krolews ... 62720.html
http://moda.allegro.pl/tiffany-sliczne- ... 36635.html
oczywiście to tylko przykłady, ale myślę że taki typ zaproszenia, w odpowiednim kolorze i wzorze mógłby się sprawdzić.
Obrazek
Obrazek
madzia123
Stały bywalec
Stały bywalec

Ilość piwek: 99
Data ślubu: 27 sierpnia 2011

Postprzez nati1304 Wt 02 lis, 2010

Te ostatnie zaproszenia można samemu bardzo łatwo zrobić :) widzę, że jest to wydruk na kartce do wizytówek "skóra biała" :)
Hmmm... skoro Twojej mamie nie podobają się wstążeczki to może lepsze by były zaproszenia z jakąś tasiemką na dole... Znalazłam np. te:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nati1304
Bywalec
Bywalec

Ilość piwek: 25
Data ślubu: 16 lipca 2011

Powrót do Zaproszenia na ślub

Reklama

Chcesz zamieścić reklame napisz do Admina admin@forum.wesele.opole.pl